Dzień Edukacji Narodowej - święto Pedagogów i wszystkich Pracowników Oświaty - to doskonała okazja dla podkreślenia Państwa ogromnych starań na rzecz dobrego wykształcenia i wychowania młodych pokoleń.

Dziękujemy Państwu za rzetelną pracę, wrażliwość, odpowiedzialność, zaangażowanie i wszelkie działania, które służą dzieciom i młodzieży, przyczyniają się do ich sukcesów, kształtowania postaw, zachowań, zaszczepiają w ich sercach najcenniejsze wartości moralne.

Wszystkim Pracownikom Oświaty składamy serdeczne życzenia pomyślnej realizacji wszystkich planów zawodowych, wielu sukcesów oraz optymizmu i uśmiechu w każdym dniu pracy. Niechaj podejmowany codziennie trud będzie źródłem zawodowej satysfakcji, napawa dumą oraz wzbudza podziw i należny szacunek podopiecznych.

Rada i Zarząd Powiatu w Suwałkach