Logo Powiat Suwalski

STAROSTWO POWIATOWE W SUWAŁKACH

ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki
tel. centrala: +48 87 5659200,
fax: +48 87 5664718

bok@powiat.suwalski.pl
sekretariat@powiat.suwalski.pl

SPIS TELEFONÓW
GODZINY PRACY URZĘDU
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
Kasa Starostwa Powiatowego:
poniedziałek - piątek 8.00 -14.30
Wydział Komunikacji,
Wydział Architektury i Budownictwa

poniedziałek - piątek 8:00 - 14.30
Wersja Angielska Serwisu Wersja Litewska Serwisu

Dzień Edukacji Narodowej, to dzień, w którym chcemy w sposób wyjątkowy podkreślić, jak bardzo doceniamy to, co wszyscy Pracownicy Oświaty oferują młodym ludziom i jaką drogą ich prowadzą.

Nie sposób wyobrazić sobie zadanie trudniejsze od wychowania dziecka.To właśnie Wy – pedagodzy, wychowawcy i opiekunowie – jesteście współodpowiedzialni za rozwój młodego pokolenia, jego kształtowanie i przygotowanie do dorosłego życia. Wasza codzienna praca, podejście do uczniów, Wasze słowa i czyny – te wszystkie rzeczy mają ogromny wpływ na to, jakimi ludźmi będą w przyszłości Wasi podopieczni.

Być pedagogiem to zajęcie wyjątkowe, wymagające ogromnej wiedzy, wrażliwości i nieprzeciętnej inteligencji. Praca nauczyciela to nie tylko zawód ale i powołanie. Wierzymy, że każdego dnia odnajdujecie je Państwo w sobie na nowo.

Życzymy Wam wszelkiej pomyślności, optymizmu i wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności. Niechaj Państwa praca wzbudza należny podziw i niekłamany zachwyt wśród wychowanków i ich rodziców.


Rada i Zarząd Powiatu w Suwałkach

Pozostałe Aktualności

< Strona z 31 >