W dniu dzisiejszym Pan Jerzy Brzozowski Dyrektor Muzeum Okręgowego w Suwałkach i Pan Andrzej Matusiewicz autor dzieła pt. „ Dwory na Suwalszczyźnie” przekazali Panom Witoldowi Kowalewskiemu Staroście Suwalskiemu i Arturowi Łuniewskiemu Wicestaroście Suwalskiemu dyplom i statuetkę w związku z nagrodą publikacji w kategorii monografie i inne opracowania krajoznawcze.

Uroczyste wręczenie nagrody autorowi i przedstawicielom wydawców odbyło się 2 lutego br. w Poznaniu w trakcie Międzynarodowych Targów Poznańskich na podsumowaniu 27 edycji Ogólnopolskiego Przeglądu Książki Krajoznawczej i Turystycznej.

Książka pt. „ Dwory na Suwalszczyźnie” autorstwa Pana Andrzeja Matusiewicza zdobyła zaszczytne I miejsce.

To kolejny wielki sukces tego dzieła, którego wydawcami są: Starostwo Powiatowe w Suwałkach i Muzeum Okręgowe w Suwałkach, przy wsparciu Polskiej Spółki Gazowniczej oraz wszystkich gmin powiatu suwalskiego.

Przy tej okazji serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów autorowi tak cennej publikacji Panu Andrzejowi Matusiewiczowi, a także jej wydawcom i sponsorom.