"

"

7 października 2018 r. w hali sportowej Szkoły Powystawowej w Przerośli odbył się Gminny Bal Seniora.

W imprezie uczestniczył Sławomir Małachowski członek Zarządu Powiatu w Suwałkach, który przekazał listy gratulacyjne, książki Andrzeja Matusiewicza pt.; Dwory na Suwalszczyźnie” oraz kwiaty  obecnym jubilatom. Podczas uroczystości nie zabrakło także serdecznych życzeń, miłych wspomnień, gromkich śpiewów w wykonaniu zaproszonych zespołów.

Z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego 4 parom tj.: Helenie i Remigiuszowi Karpowicz, Teodozji i Remigiuszowi Ciszewskim, Cecylii i Stanisławowi Trzasko oraz Zofii i Mieczysławowi Bogdan składamy serdeczne gratulacje, życzenia radości, długich lat życia w dobrym zdrowiu oraz miłości i wszelkiej pomyślności.

Ponadto Sławomir Małachowski członek Zarządu Powiatu w Suwałkach wręczył listy gratulacyjne, kwiaty, medale im. hrabiego Ludwika Michała Paca i życzenia za osiągnięcia na najważniejszych muzycznych konkursach folklorystycznych śpiewaczce p. Janinie Chmielewskiej z zespołu „Znaroku” z GOKSiT w Przerośli i p. Jarosławowi Rynkiewicz dyrektorowi GOKSiT w Przerośli za popularyzowanie tradycji gawędziarstwa.

Zarząd i Rada Powiatu w Suwałkach serdecznie gratuluje Twórcom odznaczonym medalami i dziękuje za promocję ziemi suwalskiej i życzy dużo zdrowia, długich lat życia i satysfakcji płynącej z pracy.