Logo Powiat Suwalski

STAROSTWO POWIATOWE W SUWAŁKACH

ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki
tel. centrala: +48 87 5659200,
fax: +48 87 5664718

bok@powiat.suwalski.pl
sekretariat@powiat.suwalski.pl

SPIS TELEFONÓW
GODZINY PRACY URZĘDU
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
Kasa Starostwa Powiatowego:
poniedziałek - piątek 8.00 -14.30
Wydział Komunikacji,
Wydział Architektury i Budownictwa

poniedziałek - piątek 8:00 - 14.30
Wersja Angielska Serwisu Wersja Litewska Serwisu

W niedzielę 14 października 2018 r. w sali OSP w Raczkach odbyło się spotkanie z okazji Gminnego Dnia Seniora zorganizowanego przez  miejscowy Gminny Ośrodek Kultury.

W tegorocznej uroczystości uczestniczył  Starosta Suwalski Szczepan  Ołdakowski, wójt gminy Andrzej Szymulewski, przewodniczący Rady Gminy Lech Ludwig, wiceprzewodniczący Rady Gminy i prezes Raczkowskiego Klubu Seniora - Stanisław Ostrowski.

Na część oficjalną złożyły się wystąpienia i życzenia zaproszonych gości oraz wręczenie kwiatów najstarszym seniorom, przybyłym na uroczystość.

Dzień Seniora to szczególna okazja, byśmy mogli wyrazić szacunek tym, którzy stanowią dla nas skarbnicę doświadczenia, wartości i wiedzy.

Obchody Dnia Seniora, to także okazja do zwrócenia uwagi na rolę seniorów w życiu rodzinnym, społecznym oraz kulturalnym. To oni niosą ciepło i zrozumienie, kultywują stare obrzędy i obyczaje. Ponadto  są strażnikami tradycji rodzinnych, religijnych oraz patriotycznych.

Jednym z punktów programu artystycznego był humorystyczny kabaret przygotowany przez Raczkowski Klub Seniora oraz występ zespołów Raczkowiacy i Przeroślaki.

Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem, podczas którego w miłej atmosferze toczyły się rozmowy i wspomnienia.

Zarząd i Rada Powiatu w Suwałkach serdecznie życzy wszystkim seniorom zdrowia, szczęścia, pomyślności i aktywności we wszelkiego rodzaju spotkaniach i przedsięwzięciach związanych z działalnością kulturalną.

Pozostałe Aktualności

< Strona z 27 >