22 maja 2019r.na orliku w Bakałarzewie odbył się Powiatowy Turniej LZS w piłce nożnej dziewcząt „Mała Piłkarska Kadra Czeka” o puchar Starosty Suwalskiego.

W otwarciu udział wzięli Artur Łuniewski - Wicestarosta Suwalski, Krzysztof Sobolewski – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bakałarzewie, Władysław Renowicki – Przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Suwałkach.

W rozgrywkach udział wzięły cztery drużyny z terenu powiatu suwalskiego, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

Klasyfikacja końcowa  turnieju:
I miejsce Szkoła Podstawowa w Przerośli 6 pkt ( 4 : 1 )
II miejsce Szkoła Podstawowa w Bakałarzewie 6 pkt ( 5 : 3 )

III miejsce Szkoła Podstawowa w Filipowie 6 pkt ( 2 : 3 )

IV miejsce Szkoła Podstawowa w Kaletniku 0 pkt ( 1 : 5 )

Za miejsca I-III szkoły biorące udział w turnieju otrzymały puchary i dyplomy, a zawodniczki medale, pozostałe szkoły otrzymały dyplomy, które wręczyli Artur Łuniewski - Wicestarosta Suwalski , Krzysztof Sobolewski – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Bakałarzewie, Władysław Renowicki–Przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Suwałkach.

Organizatorem turnieju było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Suwałkach i Szkoła Podstawowa w Bakałarzewie.

Zawody zostały dofinansowane ze środków  Starostwa Powiatowego w Suwałkach.

Turniej jest zaliczany do powiatowego współzawodnictwa sportowego szkół z terenu powiatu suwalskiego.