Logo Powiat Suwalski

STAROSTWO POWIATOWE W SUWAŁKACH

ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki
tel. centrala: +48 87 5659200,
fax: +48 87 5664718

bok@powiat.suwalski.pl
sekretariat@powiat.suwalski.pl

SPIS TELEFONÓW
GODZINY PRACY URZĘDU
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
Kasa Starostwa Powiatowego:
poniedziałek - piątek 8.00 -14.30
Wydział Komunikacji,
Wydział Architektury i Budownictwa

poniedziałek - piątek 8:00 - 14.30
Wersja Angielska Serwisu Wersja Litewska Serwisu

20 maja 2019r. na stadionie lekkoatletycznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbyły się Wiosenne Zawody Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce rocznika 2003 – 2005.

Głównym organizatorem było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Suwałkach. Współorganizatorami byli : LUKS Hańcza w Suwałkach i OSiR w Suwałkach.

Impreza została dofinansowana ze środków :
- Starostwa Powiatowego w Suwałkach
- Urzędu Miejskiego w Suwałkach
W otwarciu udział wzięli:

Władysław Renowicki – Przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS  w Suwałkach, Elżbieta Gibowicz i Miłosz Stachurski – Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Suwałkach, Beata Harsimowicz – Przewodnicząca Rady Sportu przy Prezydencie Miasta Suwałk, Waldemar Borysewicz – Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekrecji w Suwałkach, Jarosław Jutkiewicz – Sędzia Główny Zawodów, Sekretarz LUKS Hańcza w Suwałkach.

W zawodach udział wzięło 263 zawodniczek i zawodników z 22 szkół z powiatu augustowskiego, sejneńskiego ,suwalskiego grodzkiego i ziemskiego.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji (za miejsca I-III ) otrzymali medale i dyplomy.

Drużynowo szkoły  za miejsca I-III  otrzymały puchary i dyplomy.
Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:
Dziewczęta:
80 m pł  Julia Sawicka –  Szkoła Podstawowa nr 6 w Suwałkach –13,33
100 m Julia Słabińska – Szkoła Podstawowa nr 9 w Suwałkach – 13,28
200 m Oliwia Biziewska – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 28,74
600 m Julia Chilicka – Szkoła Podstawowa w Sztabinie – 2:01,27
skok wzwyż Weronika Bierdzio – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 155 cm
skok w dal Julia Słabińska – Szkoła Podstawowa nr 9 w Suwałkach – 5,25
pchniecie kulą Monika Kimszal – Szkoła Podstawowa w Kaletniku – 9,27
rzut dyskiem Kinga Żukowska – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 27,70
rzut oszczepem Martyna Marszał – Szkoła Podstawowa w Puńsku – 27,11
4x 100 m Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 55,43
Chłopcy:
110 m pł Paweł Gulbierz – Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach  – 16,83
100 m Patryk Piekarski – Szkoła Podstawowa w Raczkach – 12,60
200 m Paweł Gulbierz – Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach  – 24,59
1000 m Łukasz Olszewski – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 3:05,09
skok wzwyż Marek Konopko – szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach – 180 cm
skok w dal  Bartosz Hrehorowicz – Szkoła Podstawowa w Krasnymborze – 5,64
pchniecie kulą Piotr Kulbacki – Gimnazjum w Raczkach – 11,25
rzut dyskiem Łukasz Ostapowicz – Szkoła Podstawowa w Sztabinie – 35,78
rzut oszczepem Franciszek Dadura – Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach – 31,99
4x100 m Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach – 48,14
Punktacja drużynowa:
SZKOŁY WIEJSKIE:
1 miejsce Gimnazjum  w Raczkach
2 miejsce Szkoła Podstawowa w Sztabinie
3 miejsce Szkoła Podstawowa w Krasnymborze
SZKOŁY MIEJSKIE:
1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach
2 miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach
3 miejsce Szkoła Podstawowa nr 7 w Suwałkach
Impreza zaliczana do:
- Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół ( dot. szkół z terenu powiatu suwalskiego)
- Miejskiej Rywalizacji Sportowej Szkół (dot. szkół z terenu miasta Suwałki).

Pozostałe Aktualności

< Strona z 28 >