Podsumowanie kajakowych wydarzeń nad Wigrami
Efektem majowego pikniku kajakowego nad Wigrami (w tym I. Wigierskiego Maratonu Kajakowego - 12.05.2018), zrealizowanego przez Suwalską Organizację Turystyczną i wielu partnerów realizacyjnych, będącego elementem Aktywnej Majówki (12-13.05.2018), są różnorodne formy promocji walorów turystycznych Suwalszczyzny i województwa podlaskiego, w tym m.in.: filmy, artykuły w czasopismach turystycznych (Magazyn Kajakowy „Wiosło” i Miesięcznik Krajoznawczo-Turystyczny „Poznaj Swój Kraj”, które niedawno trafiły już do ogólnopolskiej sprzedaży).
Wydarzenia te objęte były patronatem Starosty Suwalskiego, wsparte przez Gminę Suwałki. Były też współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego w ramach zadania publicznego pn. „Kajakiem w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo”.
Zapraszamy do lektury czasopism, a także do obejrzenia filmów oraz dokumentacji fotograficznej.

www.sot.suwalszczyzna.eu