Informujemy, iż w najbliższy piątek tj. 24 marca 2017 r. w godz. 10:00 – 14:00 Mobilny Punkt Potwierdzający Profile Zaufane ePUAP funkcjonował będzie w Urzędzie Gminy Bakałarzewo.

Tym samym zapraszamy mieszkańców gminy Bakałarzewo do zakładania kont na platformie ePUAP oraz o dokonanie weryfikacji tożsamości w czasie pobytu pracownika Punktu oraz zachęcamy do rozpoczęcia korzystania z publicznych e-usług.
Profil zaufany jest bezpłatną metodą potwierdzania tożsamości obywatela w systemach elektronicznej administracji. Profil zaufany działa jak odręczny podpis, dzięki któremu można załatwiać sprawy urzędowe drogą elektroniczną. Wykorzystując profil zaufany obywatel może załatwić sprawy administracyjne (np. wnoszenie podań, odwołań, skarg) drogą elektroniczną bez konieczności osobistego udania się do urzędu.

Instrukcje dotyczące obsługi platformy ePUAP:
•    zakładanie konta użytkownika i załatwianie sprawy;
•    załatwianie sprawy;
•    profil Zaufany ePUAP;
•    instrukcja użytkownika systemu Profil Zaufany.

Zapraszamy mieszkańców Powiatu Suwalskiego do Punktu Potwierdzającego Profile Zaufane ePUAP od poniedziałku do piątku do siedziby urzędu przy ul. Świerkowej 60, 16 – 400 Suwałki w godz. 8:00 – 15:00, pok. 20 - Biuro Obsługi Klienta.