Powiat Suwalski i Suwalska Organizacja Turystyczna na warszawskich targach WIATR i WODA 2017

Na tegorocznych Targach Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA 2017 w Warszawie w dniach 16-19 marca, Suwalska Organizacja Turystyczna była jednym z 3 podwystawców na stoisku Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (woj. podlaskiego).

Północna Suwalszczyzna prezentowała się na nich po raz pierwszy. W obsługę stoiska na targach aktywnie włączyli się członkowie Suwalskiej OT: Starostwo Powiatowe w Suwałkach, „WOSiR Szelment” Spółka z o.o., Przedsiębiorstwo Turystyczne „ROSPUDA”, Pensjonat „Folwark HUTTA”, Hotel LOFT 1898 w Suwałkach.

Targi WIATR i WODA są największą imprezą wystawienniczą sportów wodnych i rekreacji w Polsce, są ważnym wydarzeniem na rynku europejskim. Na targach swoje produkty zaprezentowało ponad 430 firm oferujących sprzęt i akcesoria ze wszystkich dziedzin aktywnego wypoczynku i sportów związanych z wodą: żeglarstwa, jachtingu motorowego, kajakarstwa czy nurkowania. Znaczący procent wystawców stanowiły firmy z zagranicy. Targi odwiedziło ponad 27 tys. osób.