Logo Powiat Suwalski

STAROSTWO POWIATOWE W SUWAŁKACH

ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki
tel. centrala: +48 87 5659200,
fax: +48 87 5664718

bok@powiat.suwalski.pl
sekretariat@powiat.suwalski.pl

SPIS TELEFONÓW
GODZINY PRACY URZĘDU
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
Kasa Starostwa Powiatowego:
poniedziałek - piątek 8.00 -14.30
Wydział Komunikacji,
Wydział Architektury i Budownictwa

poniedziałek - piątek 8:00 - 14.30
Wersja Angielska Serwisu Wersja Litewska Serwisu

10 czerwca 2018 r. na boisku gminnym w Jeleniewie odbył się festyn pn. „Święto Rodziny”. Festyn został zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Jeleniewie pod patronatem Starosty Suwalskiego w Suwałkach i Wójta Gminy Jeleniewo.

Rodzicom i dzieciom z całego powiatu suwalskiego zapewniono wiele atrakcji: spotkanie z suwalską drogówką, pokaz szkolenia psów policyjnych, pokaz pierwszej pomocy przygotowany przez OSP Jeleniewo. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz motocykli, na których przybyli motocykliści z Klubu Suwalskich  Niedźwiedzi.

Konkursy i zabawy dla dzieci i dorosłych prowadziła grupa animacyjna ZIELONA SZKOŁA. Najważniejszą częścią Imprezy okazał się Rodzinny Bieg Niepodległościowy- Jesteśmy Patriotami. Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Suwałkach a puchary, medale okolicznościowe i koszulki Wójt Gminy Jeleniewo.

Impreza jest organizowana cyklicznie i mamy nadzieję, że w następnym roku zgromadzi jeszcze więcej chętnych lubiących dobrą zabawę i aktywny odpoczynek na świeżym powietrzu.

Pozostałe Aktualności

< Strona z 26 >