Informujemy, iż Wojewoda Podlaski powiadomił o organizowanym  dla organizacji pozarządowych szkoleniu pt. "Gotowi na RODO czyli nowe przepisy o ochronie danych osobowych", które odbędzie się dn. 23.10.2018 r. w Sali Konferencyjnej w Podlaskim Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku, ul. Mickiewicza 3, o godz. 11.30.

Szkolenie prowadzone będzie przez ekspertów z Narodowego Instytutu Wolności w Warszawie.

Tematem szkolenia będą nowe przepisy wynikające z ustawy o ochronie danych osobowych, istotne dla działania organizacji pozarządowych.

Wszyscy uczestnicy spotkania proszeni są o internetową rejestrację pod adresem: www.rodo.niw.gov.pl.

Ponadto na początku spotkania odbędzie się podsumowanie wyników konkursu Inicjatywa Społeczna Roku.

Szczegółowe informacje zawarte są w załącznikach.