"

"

Samorząd Województwa Podlaskiego zaprasza do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie kulinarnym pn. „ Tradycyjny stół wigilijny”, skierowanym do grup formalnych i nieformalnych (np. Kół Gospodyń Wiejskich, stowarzyszeń) działających na obszarach wiejskich województwa podlaskiego, pragnące zaprezentować tradycyjne kulinarne potrawy wigilijne.

Zadaniem uczestników będzie przedstawienie potraw do oceny komisji w dniu konkursu, który rozpocznie się 6 grudnia 2017 r. o godz. 9.00 w Restauracji „Alumnat” w Tykocinie. ul. Poświętna 1.

Zgłoszenia do udziału w konkursie proszę składać najpóźniej do 17 listopada 2017 r. według załączonego wzoru.

Więcej informacji organizacyjnych pod kontaktem tel. (85) 665 42 16 z Panią Anną Kuczyńską- pracownikiem Referatu Regionalnej Polityki Rolnej i Nadzoru UMWP.

W załączniku:
1. Regulamin Wojewódzkiego konkursu kulinarnego pn. „Tradycyjny stół wigilijny”
2. Załącznik do Regulaminu - Karta zgłoszenia do Wojewódzkiego Konkursu Kulinarnego pn. „Tradycyjny stół wigilijny”
3. Załącznik do Karty zgłoszenia - Oświadczenie