Logo Powiat Suwalski

STAROSTWO POWIATOWE W SUWAŁKACH

ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki
tel. centrala: +48 87 5659200,
fax: +48 87 5664718

bok@powiat.suwalski.pl
sekretariat@powiat.suwalski.pl

SPIS TELEFONÓW
GODZINY PRACY URZĘDU
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
Kasa Starostwa Powiatowego:
poniedziałek - piątek 8.00 -14.30
Wydział Komunikacji,
Wydział Architektury i Budownictwa

poniedziałek - piątek 8:00 - 14.30
Wersja Angielska Serwisu Wersja Litewska Serwisu

30 maja 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbyły się zawody lekkoatletyczne pn. Wiosenne Zawody  Zrzeszenia LZS  w lekkiej atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych.

Głównym organizatorem było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Suwałkach. Współorganizatorami byli: LUKS Hańcza w Suwałkach i OSiR w Suwałkach.

Impreza została  dofinansowana ze środków: Starostwa Powiatowego w Suwałkach, Urzędu  Miejskiego w Suwałkach.

W otwarciu udział wzięli: Artur Łuniewski – Wicestarosta Suwalski, Beata Harsimowicz – Przewodnicząca Rady Sportu przy Prezydencie Miasta Suwałk, Grzegorz Krysa – Z-ca Dyrektora Ośrodka Sporu i Rekreacji w Suwałkach, Jarosław Jutkiewicz – Sędzia Główny Zawodów, Sekretarz LUKS Hańcza w Suwałkach.

W zawodach udział wzięło około 200 zawodniczek i zawodników z 8 szkół. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji (za miejsca I-III ) otrzymali medale i dyplomy. Drużynowo szkoły  za miejsca I-III  otrzymały puchary i dyplomy.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:
Dziewczęta:
100 m ppł  ur.2002-2003– Agnieszka Oszmiańska – ZSCKR w Suwałkach  – 18,64
100 m ppł ur.2001 -2000 i starsze – Emilia Tyczkowska – ZSCKR w Suwałkach  – 21,80
100 m – Anna Romatowska    – ZS nr 4 w Suwałkach – 14,13
400 m – Agnieszka Oszmiańska – ZSCKR w Suwałkach  – 69,15
800 m – Karolina Szczerbińska – III LO w Suwałkach – 2:35,23
4x 100 m – I LO w Suwałkach – 58,95
wzwyż – Emilia Michałowska – II LO w Suwałkach – 159 cm
w dal – Izabela Łada – I LO w Suwałkach – 4,60
kula 3 kg ur. 2002-2003 – Emilia Michałowska –  II LO w Suwałkach – 10,05
kula 4 kg ur. 2001 -2000 i starsze – Aleksandra Mozerys – ZS nr 6 w Suwałkach – 8,25
dysk 1 kg – Joanna Bronicka – ZSCKR w Suwałkach – 25,23
oszczep 500 g ur. 2002-2003 – Izabela Janczulewicz –  III LO w Suwałkach – 30,51
oszczep 600 g ur. 2001 -2000 i starsze – Zuzanna Skrodzka –  I LO w Suwałkach – 27,15
Chłopcy:
110 m ppł ur 2002-2003– Marcin Sosnowski – ZST  w Suwałkach – 19,64
110 m ppł ur. 2000 -1999 i starsi – Radosław Pomian – ZS nr 6 w Suwałkach – 16,48
100 m – Tomasz Grajewski – II LO w Suwałkach – 11,47
400 m – Piotr Sowul    – II LO Suwałki – 56,88  
1500 m – Jakub Staszkiewicz – ZST w Suwałkach –  4:43,67
4x100 m – III LO w Suwałkach – 51,66
wzwyż – Patryk Ołów – II LO w Suwałkach – 185 cm
w dal – Jakub Polanis – Sejny – 6,16
kula 5 kg ur. 2002-2003 – Kamil Brankiewicz – II w Suwałkach – 14,17
kula 6 kg ur. 2001 -2000 i starsi – Mateusz Izbicki – I LO w Suwałkach – 11,28
dysk 1,5 kg ur. 2002-2003 – Kamil Brankiewicz – II w Suwałkach – 38,52
dysk 1,75 kg ur. 2001 -2000 i starsi – Maciej Pietras – ZSCKR w Suwałkach – 30,55
oszczep 700 g ur. 2002-2003– Mateusz Wojciechowski – ZSCKR w Suwałkach – 28,46
oszczep 800 g ur. 2001 -2000 i starsi– Sebastian Bogdan – ZST w Suwałkach– 39,43
Punktacja drużynowa :
1 miejsce Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
2 miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach  
3 miejsce Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach

Pozostałe Aktualności

< Strona z 29 >