Logo Powiat Suwalski

STAROSTWO POWIATOWE W SUWAŁKACH

ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki
tel. centrala: +48 87 5659200,
fax: +48 87 5664718

bok@powiat.suwalski.pl
sekretariat@powiat.suwalski.pl

SPIS TELEFONÓW
GODZINY PRACY URZĘDU
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
Kasa Starostwa Powiatowego:
poniedziałek - piątek 8.00 -14.30
Wydział Komunikacji,
Wydział Architektury i Budownictwa

poniedziałek - piątek 8:00 - 14.30
Wersja Angielska Serwisu Wersja Litewska Serwisu

24 września 2019r. na stadionie lekkoatletycznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbyły się zawody lekkoatletyczne pn. Jesienne Zawody Zrzeszenia LZS w lekkiej atletyce rocznik 2007 i młodsi.

Głównym organizatorem było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Suwałkach.

Współorganizatorami byli: Lekkoatletyczny Uczniowski Klub Sportowy „Hańcza” w Suwałkach i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach.

Impreza została  dofinansowana ze środków:
- Starostwa Powiatowego w Suwałkach

- Urzędu  Miejskiego w Suwałkach

W otwarciu udział wzięli:

Artur Łuniewski – Wicestarosta Suwalski, Władysław Renowicki – Przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Suwałkach, Jarosław Jutkiewicz – Sędzia Główny Zawodów, Sekretarz LUKS Hańcza w Suwałkach.

W zawodach udział wzięło 181 zawodniczek i zawodników z 14 szkół podstawowych.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:
Dziewczęta:
80 m ppł – Klaudia Dobkiewicz – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 14,94
100 m – Wiktoria Banaszewska – Szkoła Podstawowa nr 10 w Suwałkach – 14,59
300 m – Maja Bołtrukanis – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 51,11
600 m – Gabija Pietruszkiewicz – Szkoła Podstawowa w Puńsku– 2:00,16
4x 100 m – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 59,37
wzwyż – Aleksandra Hołub – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 145
w dal – Magdalena Miłowicka – Szkoła Podstawowa nr 7 w Suwałkach – 4,18
kula – Helena Jurczyk – Szkoła Podstawowa w Przerośli – 6,83
dysk – Martyna Kościńska – Szkoła Podstawowa nr 4 w Suwałkach – 18,21
oszczep – Alina Grygutis – Szkoła Podstawowa w Puńsku – 17,48
Chłopcy:
100 m ppł – Antoni Sadłowski – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 20,94
100 m – Filip Taraszkiewicz –  Szkoła Podstawowa nr 7 w Suwałkach – 14,86
300 m – Hubert Rudziewicz –  Szkoła Podstawowa w Wiżajnach – 47,72
600 m – Krzysztof Kwos– Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 1:59,33
4x100 m – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 60,29
wzwyż – Michał Korczak – Szkoła Podstawowa w Pawłówce – 120
w dal – Bartosz Dorochowicz –  Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 4,16
kula – Wojciech Łempio – Szkoła Podstawowa nr 7 w Suwałkach – 6,85
dysk – Bartosz Sawicki – Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach – 24,41
oszczep – Mangirdas Wiaktor – Szkoła Podstawowa w Puńsku – 21,31
Punktacja drużynowa :
SZKOŁY WIEJSKIE:
1 miejsce Szkoła Podstawowa w Raczkach
2 miejsce Szkoła Podstawowa w Wiżajnach
3 miejsce Szkoła Podstawowa w Krasnopolu
SZKOŁY MIEJSKIE:
1 miejsce Szkoła Podstawowa nr 11 w Suwałkach
2 miejsce szkoła Podstawowa nr 7 w Suwałkach

3 miejsce Szkoła Podstawowa w 4 w Suwałkach

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji (za miejsca I-III ) otrzymali medale

i dyplomy.

Drużynowo szkoły  za miejsca I-III  otrzymały puchary i dyplomy.

Impreza zaliczana do:
- Miejskiej Rywalizacji Sportowej Szkół (dot. szkół z terenu miasta Suwałki)
- Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół ( dot. szkół z terenu powiatu suwalskiego).

Pozostałe Aktualności

< Strona z 33 >