Logo Powiat Suwalski

STAROSTWO POWIATOWE W SUWAŁKACH

ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki
tel. centrala: +48 87 5659200,
fax: +48 87 5664718

bok@powiat.suwalski.pl
sekretariat@powiat.suwalski.pl

SPIS TELEFONÓW
GODZINY PRACY URZĘDU
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
Kasa Starostwa Powiatowego:
poniedziałek - piątek 8.00 -14.30
Wydział Komunikacji,
Wydział Architektury i Budownictwa

poniedziałek - piątek 8:00 - 14.30
Wersja Angielska Serwisu Wersja Litewska Serwisu

27 września 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbyły się zawody lekkoatletyczne pn. Jesienne Zawody  Zrzeszenia LZS  w lekkiej atletyce Szkół  Ponadgimnazjalnych.
Głównym organizatorem było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Suwałkach.
Współorganizatorami byli Lekkoatletyczny Uczniowski Klub Sportowy „ Hańcza” w Suwałkach i OSiR w Suwałkach.
Impreza została  dofinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Suwałkach oraz Urzędu  Miejskiego w Suwałkach
W otwarciu udział wzięli :
Artur Łuniewski – Wicestarosta Suwalski,
Władysław Renowicki – Przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Suwałkach,
Jarosław Jutkiewicz – Sędzia Główny Zawodów, Sekretarz LUKS Hańcza w Suwałkach.
W zawodach udział wzięło około 390 zawodniczek i zawodników z 11 szkół.
Zwycięzcy poszczególnych konkurencji (za miejsca I-III ) otrzymali medale i dyplomy.
Drużynowo szkoły  za miejsca I-III  otrzymały puchary i dyplomy.
Zwycięzcy poszczególnych konkurencji:
Dziewczęta:
100 m ppł  ur.2003-2004– Gabriela Staniewicz – ZSO w Sejnach  – 15,92
100 m ppł ur.2002  i starsze – Martika Kruk – ZSCKR w Suwałkach  – 19,17
100 m – Julia Słabińska – ZS nr 4 w Suwałkach – 13,40
400 m – Aleksandra Zdancewicz – III w Suwałkach  – 73,47
800 m – Joanna Konopko – I LO w Suwałkach – 2:45,61
4x 100 m – ZS w Dowspudzie – 60,00
wzwyż – Anna Kapla – III LO w Suwałkach – 140 cm
w dal – Julia Słabińska – Zespół Szkół nr 4 w Suwałkach – 5,21
kula 3 kg ur. 2003-2004– Gabriela Butkiewicz –  ZSO w Sejnach – 10,05
kula 4 kg ur. 2002 i starsze – Aleksandra Klekotko – ZS w Dowspudzie – 8,283
dysk 1 kg– Diana Gryszkiewicz – ZSO w Sejnach – 20,81
oszczep 500 g ur. 2003-2004    – Gabriela Butkiewicz –  ZSO w Sejnach – 43,36
oszczep 600 g ur. 2002 i starsze – Weronika Forencewicz –  ZSO w Sejnach – 28,05
Chłopcy:
110 m ppł ur 2003-2004– Karol Gałaszewski – I LO w Suwałkach – 19,64
110 m ppł ur. 2002 i starsi – Radosław Pomian – ZS nr 6 w Suwałkach – 16,55
100 m – Marcin Miszkiel – III LO w Suwałkach – 11,76
400 m – Kornel Rybacki – II LO Suwałki – 53,97  
1500 m – Krystian Dubiński – ZS nr 6w Suwałkach –  4:36,80
4x100 m – I LO w Suwałkach – 48,16
wzwyż – Piotr Konopko – III LO w Suwałkach – 185 cm
w dal – Jakub Polanis – ZSCKR Sejny – 5,86
kula 5 kg ur. 2003-2004– Kacper Cudnowski –  ZS w Dowspudzie– 12,02
kula 6 kg ur. 2002 i starsi – Kamil Brankiewicz – II LO w Suwałkach – 11,53
dysk 1,5 kg ur. 2003-2004– Hubert Jurewicz – ZSCKR w Suwałkach – 30,16
dysk 1,75 kg ur. 2002 i starsi – Kamil Brankiewicz – II LO w Suwałkach – 34,51
oszczep 700 g ur. 2003-2004– Bartosz Taraszkiewicz – II LO w Suwałkach – 46,50
oszczep 800 g ur. 2002 i starsi– Maciej Pietras – ZSCKR w Suwałkach– 40,95
Punktacja drużynowa :
1 miejsce Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach
2 miejsce I Liceum Ogólnokształcące w Suwałkach  
3 miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcące w Sejnach”

Pozostałe Aktualności

< Strona z 33 >