29 marca 2024 r. Zarząd Powiatu reprezentowany przez Starostę Suwalskiego Witolda Kowalewskiego i Wicestarostę Artura Łuniewskiego, podpisał umowę na realizację inwestycji pn. Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1122B Bakałarzewo – Karasiewo – Konopki – Urbanki. Inwestycja realizowana będzie w ramach Programu Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2024 r.

Wykonawcą będzie EKODROM Sp. z o.o. Inwestycja zostanie zrealizowana w ciągu 250 dni od dnia podpisania umowy.

Wartość robót: 4 028 632,42 zł brutto.

27 marca 2024 r. Zarząd Powiatu reprezentowany przez Starostę Suwalskiego Witolda Kowalewskiego i Wicestarostę Artura Łuniewskiego w obecności Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu w Suwałkach Zbigniewa Kleszczewskiego, podpisał umowę na realizację inwestycji pn. Przebudowa odcinka drogi powiatowej nr 1096B w miejscowości Przerośl. Inwestycja realizowana będzie w ramach Programu Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2024 r. oraz Funduszu Wsparcia Gmin i Powiatów na 2024 r.

Wykonawcą będzie Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A.
Inwestycja zostanie zrealizowana w ciągu 250 dni od dnia podpisania umowy.

Wartość robót: 1 923 706,21 zł brutto

25 marca 2024 r. Zarząd Powiatu reprezentowany przez Starostę Suwalskiego Witolda Kowalewskiego i Wicestarostę Artura Łuniewskiego, podpisał umowę na realizację inwestycji pn. Modernizacja układu komunikacyjnego sieci dróg powiatowych na terenie Gminy Szypliszki. Inwestycja realizowana będzie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych.

Wykonawcą będzie Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A.
Inwestycja zostanie zrealizowana w ciągu 180 dni od dnia podpisania umowy.

Wartość robót: 1 764 076,44  zł

20 marca 2024 r. Zarząd Powiatu reprezentowany przez Starostę Suwalskiego Witolda Kowalewskiego i Wicestarostę Artura Łuniewskiego, podpisał umowę na realizację inwestycji pn. Remont odcinka drogi powiatowej nr 1147B od drogi 653 – Białe – Niemcowizna – Bakaniuk – Józefowo. Inwestycja realizowana będzie w ramach Programu Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na 2024 r.

Wykonawcą będzie Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe S.A.
Inwestycja zostanie zrealizowana w ciągu 180 dni od dnia podpisania umowy.

Wartość robót: 795 693,65  zł brutto.
 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

Podpisanie umowy na realizację inwestycji pn. Przebudowa odcinka drogi powiatowej w m. Przerośl

- Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia

Podpisanie umowy: Przebudowa odcinka drogi powiatowej Bakałarzewo-Karasiewo-Konopki-Urbanki