W niedzielę 18.08.2019 roku odbyły się dożynki gminne w Jeleniewie i Suwałkach. W uroczystościach dożynkowych  w Jeleniewie uczestniczył  Starosta Suwalski Witold Kowalewski. W uroczystościach w Suwałkach Starostę reprezentował Przewodniczący Komisji Skarg Wniosków i Petycji Rady Powiatu w Suwałkach Robert Szczęsny.

Starostom dożynek tj. Państwu Elżbiecie i Szymonowi Sadowskim z Gminy Jeleniewo i Państwu Ewie i Robertowi Grzędzińskim wręczono upominki i listy gratulacyjne.

Starosta Suwalski Witold Kowalewski reprezentował również posła na Sejm RP Sekretarza Stanu w MSWiA Pana Jarosława Zielińskiego, który skierował list okolicznościowy do mieszkańców gminy i parafii  Jeleniewo.

W dożynkach uczestniczyli Radni Rady Powiatu Hanna Truchan, Wiesław Pietrołaj, Tadeusz Chołko, Stanisław Szwengier.

żródło fot: T.Borkowska i Gmina Suwałki