"

"
Przy budynku Starostwa Powiatowego w Suwałkach trwają prace związane z wykonaniem remontu chodnika i przebudową dwóch zatok parkingowych. W ramach tego zadania, wykonawca dokona wymiany nawierzchni ciągów komunikacyjnych na kostkę betonową, wymieni krawężniki oraz wyremontuje dwie zatoki parkingowe. Przy okazji remontu, przebudowane zostaną również dwa hydranty przeciwpożarowe, które aktualnie zainstalowane są na chodniku.

Wykonawcą remontu jest przedsiębiorstwo z Olecka. Zgodnie postawionymi wymaganiami, remont powinien zostać zakończony do 20.04.2020.

W okresie realizacji remontu mogą wystąpić utrudnienia z dojściem do siedziby Starostwa Powiatowego w Suwałkach. Prosimy zachować ostrożność i zwracać uwagę na oznakowanie. Wykonawca odpowiednio oznaczy miejsce prowadzenia robót oraz w razie konieczności, wytyczy bezpieczne ciągi komunikacyjne dla osób odwiedzających nasz urząd.