Dwa zespoły muzyczne, działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w  Krzywem, zostały docenione w IX Regionalnym Konkursie Piosenki Walentynkowej pn. „Miłość niejedno ma imię”, który odbył się 16 lutego w Goniądzu. Młodzieżowy Zespół Wokalno-Instrumentalny SONUS zdobył drugie miejsce a Dziecięcy Zespół Wokalny ANCE KAMANCE otrzymał wyróżnienie.

Do konkursu w Gminnym Ośrodku Kultury w Goniądzu zgłosiło się 62 solistów oraz 5 zespołów wokalnych. Jury oceniało uczestników pod względem warunków głosowych, dykcji, intonacji, doboru repertuaru, interpretacji, ruchu scenicznego, akompaniamentu oraz  ogólnego wrażenia scenicznego.

Prowadzony przez państwo Elżbietę Smokowską-Grzanka i Zbigniewa Grzankę zespoły są laureatami wielu konkursów i przeglądów piosenki. Zespół SONUS tworzą młodzi, zdolni ludzie, którzy nie tylko śpiewają ale także grają na wielu instrumentach, min. na  akordeonie, skrzypcach, flecie poprzecznym i gitarze.