Uprzejmie  zapraszam  na  posiedzenie  Komisji Polityki Społecznej,
które odbędzie się w dniu 28 października 2021 r. (czwartek) o godz. 13.30 w sali Nr 129 Starostwa Powiatowego w Suwałkach, ul. Świerkowa 60.

Porządek posiedzenia:
1.    Otwarcie i przyjęcie porządku posiedzenia.
2.    Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu w Suwałkach w sprawie zmian w budżecie powiatu na 2021 r.
3.    Zaopiniowanie projektu uchwały Rady Powiatu w Suwałkach zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Suwalskiego na lata 2021 – 2027.
4.    Wolne wnioski.
5.    Zamknięcie posiedzenia.

Z up. Przewodniczącego Komisji
                                                                                       Sekretarz Powiatu
                                                                            /-/ Cezary Grzegorz Zwoliński

Uprzejmie  zapraszam  na  posiedzenie  Komisji Finansowo - Gospodarczej, które odbędzie się w dniu 28 października 2021 r. (czwartek) o godz. 13.45 w sali Nr 129 Starostwa Powiatowego w Suwałkach, ul. Świerkowa  60.

Porządek posiedzenia:

1.    Otwarcie i przyjęcie porządku posiedzenia.
4.    Wolne wnioski.
5.    Zamknięcie posiedzenia.