Logo Powiat Suwalski

STAROSTWO POWIATOWE W SUWAŁKACH

ul. Świerkowa 60, 16-400 Suwałki
tel. centrala: +48 87 5659200,
fax: +48 87 5664718

bok@powiat.suwalski.pl
sekretariat@powiat.suwalski.pl

SPIS TELEFONÓW
GODZINY PRACY URZĘDU
poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30
Kasa Starostwa Powiatowego:
poniedziałek - piątek 8.00 -14.30
Wydział Komunikacji,
Wydział Architektury i Budownictwa

poniedziałek - piątek 8:00 - 14.30
Wersja Angielska Serwisu Wersja Litewska Serwisu
12 września 2017 roku w Gdańsku, odbyła się uroczysta gala, podczas której wręczono nagrody w ramach Kujawsko-Pomorskiej, Podlaskiej, Pomorskiej, Warmińsko-Mazurskiej Regionalnej XII Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2017.

Nasza obecność podczas tego wydarzenia, związana była ze zdobyciem przez Zakład Aktywności Zawodowej SOWA w Lipniaku pierwszego miejsca w kategorii „Zakłady pracy chronionej”. W uroczystej gali wzięli udział  Starosta Suwalski – Szczepan Ołdakowski oraz Dyrektor wyróżnionej jednostki – Bożenna Chmielewska, która osobiście odebrała nagrodę.

W konkursie LODOŁAMACZE biorą udział instytucje i podmioty przełamujące stereotypy i uprzedzenia związane z zatrudnieniem osób niepełnosprawnych. To pracodawcy, którzy integrują osoby niepełnosprawne i stwarzają im szansę na pełne uczestnictwo w życiu społecznym. Tegorocznemu wydarzeniu udzielili honorowego patronatu Wojewodowie i Marszałkowie województw objętych konkursem.

Spośród zgłoszonych do konkursu podmiotów z obszaru czterech województw biorących udział w konkursie, Zakład Aktywności Zawodowej SOWA, kierowany przez Dyrektor Bożennę Chmielewską, okazał się być wzorcową i wyróżniającą się jednostką. Wyjątkowość została doceniona przez jurorów konkursu i nagrodzona pierwszym miejscem w kategorii „Zakłady pracy chronionej”.

Zdobycie pierwszego miejsca w konkursie o tak dużym zasięgu, jest dla nas wielkim osiągnięciem oraz dowodem uznania wysiłku i zaangażowania pracowników Zakładu Aktywności Zawodowej SOWA. To dowód, że zadania realizowane przez ZAZ SOWA są zarówno potrzebne, ale także forma ich wdrażania zasługuje na uznanie.

Gratulujemy i dziękujemy Pani Dyrektor oraz pracownikom Zakładu Aktywności Zawodowej SOWA. Życzymy aby praca na rzecz osób niepełnosprawnych przynosiła nadal wiele satysfakcji zarówno Wam jak i Waszym podopiecznym.

Pozostałe Aktualności

< Strona z 20 >