Starosta Suwalski we współpracy z Wójtem Gminy Przerośl, Gminnym Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki w Przerośli oraz Parafią pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Przerośli współorganizuje XIX edycję koncertu najstarszych pieśni wielkopostnych pn. "Pieśń wielkopostna w tradycji ludowej Suwalszczyzny”.

W tym roku prezentacja pieśni o Męce Pańskiej odbędzie się w kościele parafialnym w Przerośli 26 marca 2023 r., podczas Mszy Świętych o godzinie 9:00 i 13:00  oraz na pół godz. przed i pół godz. po każdej Mszy Świętej. Tegoroczne śpiewy wielkopostne organizatorzy, jak również i zespoły pragną ofiarować w intencji pokoju na Ukrainie, w Europie i na świecie.

Koncert jest objęty patronatem honorowym Starosty Suwalskiego oraz patronatem medialnym miesięcznika diecezji ełckiej „Martyria”.

Serdecznie zapraszamy na koncert!
 - Kliknięcie spowoduje wyświetlenie powiększenia zdjęcia