""""

fax: +48 87 566 47 18

poniedziałek - piątek 8:00 -14:30

""""

Starostwo Powiatowe w Suwałkach we współpracy z Wójtem Gminy Suwałki, GOK w Krzywem oraz Księdzem Proboszczem Parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi  Panny  w  Wigrach,  organizuje XVII koncert najstarszych pieśni wielkopostnych pn. „Pieśń Wielkopostna w Tradycji Ludowej Suwalszczyzny’’.

Prezentacja pieśni o Męce Pańskiej odbędzie się w kościele parafialnym w Wigrach 7 kwietnia 2019 r., podczas Mszy świętych o godz. 9.00 i 12.00 oraz na pół godz. przed i pół godz. po każdej Mszy świętej.

Tegoroczne śpiewy wielkopostne organizatorzy jak również i zespoły ludowe wykonujące pieśni pragną ofiarować Św. Janowi Pawłowi II w związku obchodami dwudziestolecia wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II w Wigrach.

Serdecznie zapraszamy na koncert !