"

"

11 października 2017 r. na trasach położonych przy Zespole Szkół w Dowspudzie odbyły się Jesienne Zawody Zrzeszenia LZS w biegach przełajowych.

Tegoroczne zawody ukończyło 576 zawodniczek i zawodników z 22 szkół a także 3 uczestników z ośrodka dla osób niepełnosprawnych. W sumie odbyło się 20 biegów na dystansach od 600 m do 2700 m.

W otwarciu i w dekoracji zwycięzców brali udział Szczepan Ołdakowski – Starosta Suwalski, Witold Kowalewski – Wicestarosta Suwalski, Władysław Renowicki – Przewodniczący Rady Powiatowej Zrzeszenia LZS w Suwałkach i Jan Orłowski – Dyrektor Zespołu Szkół w Dowspudzie.

Organizatorem imprezy było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Suwałkach oraz Zespół Szkół w Dowspudzie.

Impreza została sfinansowana ze środków Starostwa Powiatowego w Suwałkach.

Dla wszystkich uczestników zawodów Starostwo Powiatowe w Suwałkach ufundowało grochówkę i herbatę.

Zwycięzcy poszczególnych biegów otrzymali medale do 3 miejsca, a dyplomy do 6 miejsc.

Wyniki poszczególnych biegów w załączniku: