Martyna Kramkowska - uczennica Gimnazjum Publicznego im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Wiżajnach zajęła piąte miejsce w kategorii 14 - 18 lat na etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży organizowanego przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej. Tegoroczna, XIX już edycja konkursu odbywa się pod hasłem „ 25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”.

Komisja konkursowa powołana Zarządzeniem Starosty Suwalskiego oceniała zgłoszone do etapu powiatowego prace plastyczne. Spośród 61 prac do etapu wojewódzkiego zakwalifikowało się 16 prac, w czterech kategoriach wiekowych.

Komisja wojewódzka zakwalifikowała  pracę Martyny Kramkowskiej z Gimnazjum w Wiżajnach do etapu centralnego.

Składamy serdeczne gratulacje Martynie, p. Bożenie Głosek - dyrektorowi szkoły oraz opiekunowi Januszowi Żmojda.  Finalistce etapu wojewódzkiego życzymy sukcesu na eliminacjach centralnych.