Nigdy nie jest tak, żeby człowiek czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.
Jest równocześnie obdarowywany, obdarowywany tym, co ten drugi przyjmuje z miłością.

św. Jan Paweł II

Dzień 21 listopada ustawowo ustanowiono Dniem Pracownika Socjalnego. To wielkie święto wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych.

Z okazji tegoż Święta składamy najserdeczniejsze życzenia i podziękowania wszystkim Pracownikom jednostek organizacyjnych pomocy społecznej działających na terenie Powiatu Suwalskiego za wysiłek i trud pracy wnoszonej w pomoc osobom potrzebującym.

Życzymy Państwu, wielu sił i pogodnego serca, by każdy dzień pracy z podopiecznymi stał się dla Was spełnieniem i przynosił satysfakcję z wykonywanej pracy. Wszystkiego dobrego !

Samorząd Powiatu Suwalskiego